SUPER GALERIE FOTO Poli Timişoara şi-a prezentat echipamentul pentru sezonul 2013-2014

Redacția
Întreaga responsabilitate a comentariilor lăsate de dumneavoastră vă aparține! Click aici-citeste condiţiile de utilizare ale site-ului www.voceatimisului.ro

Nou-promovata în Liga I, Poli Timişoara şi-a făcut public echipamentul pentru acest sezon, cu ajutorul a trei modele. Domnişoarele, extrem de frumoase, au prezentat nouile tricouri, şorturi de joc, dar şi jambierele cu care vor evolua elevii lui Vali Velcea începând de mâine.

Cu numai 24 de ore înainte de primul meci de la revenirea în Liga I, contra celor de la Dinamo Bucureşti, Poli Timişoara şi-a prezentat noul echipament de joc, cu ajutorul a trei modele de la MCS Models Timişoara. Fetele ş-au echipat asemeni fotbaliştilor preofesionişti, cu tricouri, şorturi, dar şi jambiere sau încălţăminte cu crampoane.

Diandra, Ligia şi Denisa şi-au intrat în pielea fotbaliştilor de la primii paşi făcuţi pe gazonul stadionului Dan Păltinişanu, iar şedinţa foto ce a rezultat a fost un adevărat spectacol.

Tu ce părere ai, îţi place noul echipament? Dar fetele?

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ANUNȚURI ȘI PUBLICITATE