Vocea Timișului
  • Știri din Timiș
    • Advertoriale
    • Cultură
    • Economie
    • Educație
    • Editorial
    • Exclusiv
    • Național și internațional
    • Sport
    • Utile
    • Valori Locale
  • Timp Liber
    • Bancul zilei
    • Filmele Săptămânii
    • Pamflet
    • Rețeta Zilei
  • Administrație
  • Politică
  • Social
  • Eveniment
  • Sănătate
  • Investigații
  • Vocea Străzii
Vocea Timișului
Banner publicitar Vocea Timișului – oferte de promovare
Google News
  • Știri din Timiș
    • Advertoriale
    • Cultură
    • Economie
    • Educație
    • Editorial
    • Exclusiv
    • Național și internațional
    • Sport
    • Utile
    • Valori Locale
  • Timp Liber
    • Bancul zilei
    • Filmele Săptămânii
    • Pamflet
    • Rețeta Zilei
  • Administrație
  • Politică
  • Social
  • Eveniment
  • Sănătate
  • Investigații
  • Vocea Străzii
duminică, 13 septembrie 2026
Vocea Timișului
Vocea Timișului
Google News
  • Știri din Timiș
  • Timp Liber
  • Administrație
  • Politică
  • Social
  • Eveniment
  • Sănătate
  • Investigații
  • Vocea Străzii
  • TRIMITE-NE O INFORMAȚIE
© 2026 Vocea Timișului. Toate drepturile rezervate.
Vocea Timișului - tnt
Etichetă:

tnt

  • Copii, aduce-ti parintii la spectacolele TNT! Cuplurile, bilete 1+1 gratis!
    Știri din TimișCultură

    Copii, aduce-ti parintii la spectacolele TNT! Cuplurile, bilete 1+1 gratis!

    de Radu Constantin 9 mai 2019 1 minute citire

    Teatrul Național Timișoara (TNT) propune publicului său un schimb de roluri, lansând pentru toată luna mai o ofertă excepțională pentru copiii care își aduc părinții la teatru. Pentru fiecare bilet …

  • Un spectacol ”inCREDibil”, care analizează fericirea, se joaca la Timișoara
    Știri din TimișCultură

    Un spectacol ”inCREDibil”, care analizează fericirea, se joaca la Timișoara

    de Radu Constantin 24 aprilie 2019 1 minute citire

    Teatrul Național din Timișoara prezintă joi, 25 aprilie 2019, la Sala 2 a instituţiei, o reprezentație cu public a spectacolului ”inCREDibil” de Mihaela Michailov, Peca Ștefan, Leta Popescu și Elise …

  • Daddy – cea mai nouă premieră a Teatrului Național Timișoara FOTO
    CulturăȘtiri din Timiș

    Daddy – cea mai nouă premieră a Teatrului Național Timișoara FOTO

    de Redacția 25 noiembrie 2014 1 minute citire

    Autoarea textului, Anne Habermehl, o tânără scriitoare din noul val de dramaturgi germani, dezvăluie faptul că în spatele personajelor sale se află ”câțiva oameni reali”, dar că e la fel …

  • ”O scrisoare pierdută”, pe scena Teatrului Național din Timișoara
    CulturăȘtiri din Timiș

    ”O scrisoare pierdută”, pe scena Teatrului Național din Timișoara

    de Redacția 14 octombrie 2014 1 minute citire

    Iată de ce, deloc întâmplător, Teatrul Națonal din Timișoara a programat reprezentația spectacolului ”O scrisoare pierdută” de I.L. Caragiale cu două săptămâni înainte de alegeri. Spectacolul se joacă de trei …

  • Succes după succes la Teatrul Național din Timișoara
    CulturăȘtiri din Timiș

    Succes după succes la Teatrul Național din Timișoara

    de Redacția 8 octombrie 2014 2 minute citire

    Spectacolul-eveniment Maria de Buenos Aires, după opera-tango compusă de Astor Piazzolla și textul lui Horacio Ferrer, a înregistrat un nou record de audiență. De curând anunțam că, la cererea publicului, …

  • La Timișoara vine ”Maria de Buenos Aires”: în premieră la Teatrul Național
    CulturăȘtiri din Timiș

    La Timișoara vine ”Maria de Buenos Aires”: în premieră la Teatrul Național

    de Redacția 17 septembrie 2014 3 minute citire

    Premiera spectacolului – performance Maria de Buneos Aires de Astor Piazzolla are loc sâmbătă, 20 septembrie, de la ora 19:00. Spectacolul se joacă cu casa închisă, dar spectatorii mai pot …

  • Pasionat de teatru? Duminică are loc premiera absolută a spectacolului ”Pe ceas. Cu 60 de minute mai bătrân”
    CulturăȘtiri din Timiș

    Pasionat de teatru? Duminică are loc premiera absolută a spectacolului ”Pe ceas. Cu 60 de minute mai bătrân”

    de Redacția 1 septembrie 2014 2 minute citire

    Care este atitudinea noastră individuală privind îmbătrânirea și care este atitudinea societății față de generațiile care o compun? În funcție de cum punem problema, demonstrează scriitorul, basmul ”Tinerețe fără bătrânețe” …

  • TNT anunţă ultima avampremieră a stagiunii 2013-2014: „Nopţi albe”, de poveste, la început de vară
    CulturăȘtiri din Timiș

    TNT anunţă ultima avampremieră a stagiunii 2013-2014: „Nopţi albe”, de poveste, la început de vară

    de Redacția 26 iunie 2014 1 minute citire

    Luni, 30 iunie 2014, începând cu ora 19:00, timişorenii şi nu numai sunt aşteptaţi la ultima avanpremieră a stagiunii 2013-2014, spectacolul „Nopţi Albe” de Feodor Dostoievski, purtând semnătura regizorală a …

  • Săptămâna aceasta o aduce pe „Maria de Buenos Aires” pe scena Teatrului Naţional din Timişoara
    CulturăȘtiri din Timiș

    Săptămâna aceasta o aduce pe „Maria de Buenos Aires” pe scena Teatrului Naţional din Timişoara

    de Redacția 24 iunie 2014 1 minute citire

    Distribuţia îi aduce împreună pe actorii Sânziana Târţa, Victor Bucur, Claudia Ieremia, Ion Rizea, Cristina Konig, Iuliana Crăescu, Corina Dohanici, Adriana Sâncrăian, Angelo Duciuc, Raul Bastean, Raul Lăzărescu, Adrian Cozan, …

  • Peter Stein vine azi la ultima zi a FEST-FDR! Află programul zilei
    CulturăȘtiri din Timiș

    Peter Stein vine azi la ultima zi a FEST-FDR! Află programul zilei

    de Redacția 17 iunie 2014 2 minute citire

    Spectatorii sunt aşteptaţi de la ora 17:00, pe strada Mărăşeşti, la spectacolul Pilgrimage (Pelerinaj) al companiei Teatr Snów din Polonia. Aşa cum o arată şi numele, spectacolul propune un pelerinaj …

Urmărește-ne

facebook
tiktok
twitter
instagram
pinterest
youtube
Google News Google News
ECO SERV Timiș – servicii de salubritate și gestionare a deșeurilor
ADP Ghiroda – informații și servicii publice locale ADP Ghiroda – servicii pentru comunitatea locală
Aquatim – servicii de apă și canalizare în județul Timiș
Verde Events – locație pentru evenimente
Galla Events – sală pentru evenimente

Articole recente

  • Transport școlar Giroc extins de luni în 4 zone noi

    Transport școlar Giroc extins de luni în 4 zone noi

    13 septembrie 2026
  • Dominic Fritz a semnat un conflict de interese a doua zi de mandat

    Dominic Fritz a semnat un conflict de interese a doua zi de mandat

    12 septembrie 2026
  • Alfred Simonis trece la fapte: noul stadion „Dan Păltinișanu” intră în linie dreaptă

    Alfred Simonis trece la fapte: noul stadion „Dan Păltinișanu” intră în linie dreaptă

    11 septembrie 2026
  • Simonis despre AUR: „Cu unii se poate lucra, alții fac doar scandal”

    Simonis despre AUR: „Cu unii se poate lucra, alții fac doar scandal”

    11 septembrie 2026
  • Drumul Timișoara–Lugoj va fi lărgit la patru benzi

    Drumul Timișoara–Lugoj va fi lărgit la patru benzi

    11 septembrie 2026
  • PSD ar putea susține un candidat PNL la Timișoara

    PSD ar putea susține un candidat PNL la Timișoara

    11 septembrie 2026

Vocea Timișului pe Facebook

Vocea Timișului pe Facebook

Cele mai citite

Cazul Denisei Căldăraș: acuzații privind comportamentul unor polițiști de la Biroul de Investigații Criminale

Cazul Denisei Căldăraș: acuzații privind comportamentul unor polițiști...

24 februarie 2023
România nu mai are două șosele spectaculoase! A fost inaugurat TransRarăul- a treia minune ”asfaltată” a țării VIDEO

România nu mai are două șosele spectaculoase! A...

21 septembrie 2014
Tehnici umede! Deținutul Mirel Corjan susține că, în timpul anchetei penale, agentul-șef Raoul Iacob de la Biroul de Investigații Criminale l-ar fi plimbat prin toaletele IPJ Timiș, ca să-și negocieze tarifarul extrajudiciar

Tehnici umede! Deținutul Mirel Corjan susține că, în...

5 ianuarie 2023
Ca-n Poliția Română! Sub nasul agentului Raoul Iacob de la Biroul de Investigații Criminale Timișoara, studenta eminentă Denisa Tîrziu l-a iubit pe un cetățean elvețian, până la concurența sumei de 323.059 euro

Ca-n Poliția Română! Sub nasul agentului Raoul Iacob...

2 februarie 2023
VIDEO! Timișoara, invadată de țepari care se dau reprezentanții Enel. Vezi cum acționează

VIDEO! Timișoara, invadată de țepari care se dau...

22 martie 2017

CAUTĂ ÎN ARHIVĂ

Găsește rapid articolele în toată arhiva sau după dată.

LuMaMiJoViSâDu

Arhiva începe la 2 septembrie 2012. Zilele marcate conțin articole publicate.

Vocea Timișului

Vocea Timișului este publicația locală care aduce în prim-plan știrile importante din Timișoara și județul Timiș. Informație verificată, opinii asumate și povești care contează pentru comunitate. Împreună ne facem auziți.

Facebook Twitter Youtube Instagram Envelope Rss

Linkuri utile

    • Trimite-ne o informație
    • Despre noi
    • Publicitate
    • Politica editorială
    • Corecturi și drept la replică
    • Termeni și condiții
    • Politica de confidențialitate

Recomandările redacției

USR, ipocrizie pe bani publici: ai lor încasează, ei ne dau lecții
USR, ipocrizie pe bani publici: ai lor încasează, ei ne dau lecții
2 septembrie 2026
Ipocrizie USR: cer bani de la CJ Timiș pentru „stadionul Lego”, dar pun bețe în roate noului Dan Păltinișanu
Ipocrizie USR: cer bani de la CJ Timiș pentru „stadionul Lego”, dar pun...
2 septembrie 2026
14 ani de Vocea Timișului. O poveste scrisă împreună
14 ani de Vocea Timișului. O poveste scrisă împreună
3 septembrie 2026

Ultimele știri

Transport școlar Giroc extins de luni în 4 zone noi
Dominic Fritz a semnat un conflict de interese a doua zi de mandat
Alfred Simonis trece la fapte: noul stadion „Dan Păltinișanu” intră în linie dreaptă
Simonis despre AUR: „Cu unii se poate lucra, alții fac doar scandal”

© 2026 Vocea Timișului. Toate drepturile rezervate.

SEO & Web Design 🔍 Radu Constantin
Administrează consimțământul

Pentru a oferi cea mai bună experiență, folosim tehnologii precum modulele cookie pentru a stoca și/sau accesa informații despre dispozitiv. Consimțământul ne permite să prelucrăm date precum comportamentul de navigare sau identificatorii unici pe acest site. Refuzul sau retragerea consimțământului poate afecta anumite funcționalități ale site-ului.

Funcționale Mereu activ
Stocarea tehnică sau accesul este strict necesară în scopul legitim de a permite utilizarea unui anumit serviciu cerut în mod explicit de către un abonat sau un utilizator sau în scopul exclusiv de a executa transmiterea unei comunicări printr-o rețea de comunicații electronice.
Preferințe
Stocarea tehnică sau accesul este necesară în scop legitim pentru stocarea preferințelor care nu sunt cerute de abonat sau utilizator.
Statistici
Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice. Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice anonime. Fără o citație, conformitatea voluntară din partea Furnizorului tău de servicii de internet sau înregistrările suplimentare de la o terță parte, informațiile stocate sau preluate numai în acest scop nu pot fi utilizate de obicei pentru a te identifica.
Marketing
Stocarea tehnică sau accesul este necesară pentru a crea profiluri de utilizator la care trimitem publicitate sau pentru a urmări utilizatorul pe un site web sau pe mai multe site-uri web în scopuri de marketing similare.
  • Gestionează opțiunile
  • Gestionează serviciile
  • Gestionează {vendor_count} furnizori
  • Citește mai multe despre aceste scopuri
Vezi preferințele
  • {title}
  • {title}
  • {title}
Vocea Timișului
Google News
  • Știri din Timiș
    • Advertoriale
    • Cultură
    • Economie
    • Educație
    • Editorial
    • Exclusiv
    • Național și internațional
    • Sport
    • Utile
    • Valori Locale
  • Timp Liber
    • Bancul zilei
    • Filmele Săptămânii
    • Pamflet
    • Rețeta Zilei
  • Administrație
  • Politică
  • Social
  • Eveniment
  • Sănătate
  • Investigații
  • Vocea Străzii
Vocea Timișului
  • Știri din Timiș
    • Advertoriale
    • Cultură
    • Economie
    • Educație
    • Editorial
    • Exclusiv
    • Național și internațional
    • Sport
    • Utile
    • Valori Locale
  • Timp Liber
    • Bancul zilei
    • Filmele Săptămânii
    • Pamflet
    • Rețeta Zilei
  • Administrație
  • Politică
  • Social
  • Eveniment
  • Sănătate
  • Investigații
  • Vocea Străzii
© 2026 Vocea Timișului. Toate drepturile rezervate.
Google News